• slide1.jpg
  • slide2.jpg
  • slide3.jpg

Новини

П'ятниця, 08 грудня 2017, 10:00

Відпочинок у Ровеснику

З-2

З-8

З-9

П'ятниця, 08 грудня 2017, 09:53

Організація зміни в оздоровчому закладі

Організація зміни в оздоровчому закладі

 

З початку організації оздоровчої зміни в закладі установлюється тривалість оздоровчої зміни, яка має певне виховне спрямування та тематичну спрямованість. При цьому обов’язково враховуються вимоги державних санітарних правил і норм улаштування, утримання й організації режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів, а також рекомендації місцевих органів освіти і науки, молоді та спорту, органів охорони здоров’я.

Оздоровча зміна в ДЗСТ «Ровесник» поділяється на три періоди: організаційний, основний і підсумковий.

 

Завдання організаційного періоду:

·        ознайомлення дітей одне з одним, діяльністю закладу, розпорядком дня, правил для відпочиваючих дітей у закладі через різноманітні інформаційні вісники, ігри на знайомство, тренінгові вправи, квести;

·        створення в дітей відчуття затишку та комфорту у закладі;

·        спрямування роботи на згуртування тимчасового дитячого колективу;

·        створення позитивного мікроклімату у загоні;

·        надання можливості дітям самоствердитися шляхом самостійного вибору діяльності різної спрямованості: спортивна, трудова, творча;

·        виявлення лідерів у колективі дітей;

·        розвиток дитячого самоврядування та формування загонових традицій.

 

Завдання основного періоду:

·        створення умов для розважальної, пізнавальної, оздоровчої діяльності, спілкування дітей та їх реалізація;

·        розвиток колективу;

·        створення умов для самоствердження та самовдосконалення особистості кожної дитини, розкриття дитячого творчого потенціалу, його реалізація;

·        збільшення обсягу й інтенсивності загальних справ.

 

Завдання підсумкового періоду:

·        надання кожному вихованцю можливість пізнати себе, свої можливості через навички, набуті протягом оздоровчої зміни у закладі;

·        допомогти осмислити і захопити дітей перспективою самовиховання і самовдосконалення;

·        підготовка дітей до від’їзду;

 

·        аналіз досягнутого рівень розвитку колективу.

Понеділок, 27 лютого 2017, 15:12

Останні новини (2)

Яскраве свято                  

20180822_173356.jpg  20180822_164824.jpg

23 серпня  відбулось закриття оздорової кампанії  2018 року . 

Посмішки, яскраві номери художньої самодільності, нові друзі, подарунки - ось формула веселого свяа. А на завершення яскраве і незабутнє конфетті шоу.

 

Акція "Чистий ліс"

     Традиція прибирати у лісі набирає обертів. Лишилося тільки ширше та масовіше запровадити традицію... не смітити.  

     Акція "Чистий ліс", започаткована в 2010 р. директором ДПОЗ санаторного типу "Ровесник"Палкіною С.О., стартувала 03.05.2018 і триватиме цілий рік. До акції долучилися працівники Сумського лісового господарства та разом із працівниками ДПОЗ СТ "Ровесник" очистили від сміття близько 15 га лісового масиву урочища Баранівка та ліквідували стихійні сміттєзвалища.

    Прикро дивитися, як іноді байдуже люди ставляться до навколишнього середовища, до рідного краю. Тонни сміття викидаються на узбіччя доріг та лісів. Найбільше лихо для природи - залишені після пікніків пляшки, пакети, одноразовий посуд, які самі по собі можуть розкладатися сторіччями.

    Берегти ліс, не завдавати йому шкоди, не смітити - це обовязок кожного! І нікому не варто про це забувати

20180503_101519.jpg 20180503_112652.jpg  20180503_111610.jpg

 

І форум оздоровчих закладів Сумської області

 

     30-31 березня в рамках підготовки до оздоровчої кампанії 2018 року вперше в Сумській області на базі Державного позашкільного оздоровчого закладу санаторного типу "Ровесник" пройшов семінар-форум для директорів та старших вихователів позаміських оздоровучих закладів Сумської області. Організатори заходу - Управління молоді і спорту та Департамент освіти і науки Сумської ОДА.  

      Відбувся обмін досвідом роботи та вирішення основних проблемних питань, які виникають під час підготовки та проведення оздоровчої кампанії. У дружній і теплій атмосфері проведено квест-ярмарок дитячих закладів оздоровлення й відпочинку Сумської області, де кожен створював рекламу свого закладу.

       Цікаву й корисну інформацію отримали директори оздоровчих закладів на тематичних зустрічах з представниками Держпродспоживслужби, Держпраці,Департаменту освіти і науки Сумської ОДА, управління ДСНС у Сумській області, управління охорони здоров'я, Сумського обласного лабораторного центру та управління молоді і спорту Сумської ОДА.

      По закінченню роботи форуму проведено підведення підсумків, сформована карта пропозицій та вручено сертифікати всім учасникам.

41286307.jpg

 

35281597.jpg

 

               P4300229

 

 

 

План-графік оздоровлення дітей на 2018 рік

 

І зміна

26.05.2018 - 15.06.2018

ІІ зміна

18.06.2018 - 08.07.2018

ІІІ зміна

11.07.2018 - 31.07.2018

ІV зміна

03.08.2018 - 23.08.2018

V зміна

05.09.2018 - 25.09.2018

VІ зміна

28.09.2018 - 18.10.2018

VІІ зміна

22.10.2018 - 11.11.2018

VІІІ зміна

12.12.2018 - 25.12.2018

 

 

"Калейдоскоп краси"

 

       20 грудня 2017 року було  проведено спільний шоу-проект «Калейдоскоп краси» за участю театру мод «Кокетка» Сумського центру ПТО з дизайну та сфери послуг. Перша частина проекту включала в себе виступ театру мод центру «Кокетка» з колекціями «Квіти», «Поза часом», «В обіймах оксамитових надій».
        Після шоу-проекту «Калейдоскоп краси» учні центру провели майстер-клас з візажу, манікюру, нігтьового дизайну, перукарського мистецтва та познайомили дітей з новим видом
мистецтва «менді» -  розписом тіла візерунками з натуральної хни.

 IMG 0595     IMG 0603   показ модIMG 0653 

Відкриття  зимової зміни

  16 грудня 2017 р. відбулося відкриття зимової відпочинкової зміни у Державному позашкільному оздоровчому закладі санаторного типу «Ровесник» "Ровесник" - країна дитинства". До закладу прибули 25 вихованців Сумського центру соціально-психологічної реабілітації для дітей області, 40 дітей з особливими потребами у супроводі батьків та опікунів, 3 обдарованих дітей м.Суми.Яскраве і феєричне свято дітям з особливими потребами подарували вихованці Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Вітаючи всіх присутніх на відкритті зміни, директор закладу Палкіна Світлана Олексіївна побажала дітям приємного та активного відпочинку, зміцнення здоров'я та незабутніх вражень, а працівникам закладу нових творчих здобутків, ентузіазму й натхнення у роботі.  

P1160244

 

P1160232

 

 P1160246

Ровесник»: навчання з питань пожежної безпеки працівників закладу

 

Забезпечення пожежної безпеки – це один із важливих напрямків щодо охорони життя та здоров’я людей, національного багатства і навколишнього середовища. Незважаючи на значні науково-технічні досягнення людства, абсолютно надійних засобів щодо забезпечення пожежної безпеки на сьогоднішній день немає. 

Одним із декількох напрямків забезпечення пожежної безпеки на будь-якому об’єкті є навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій, до обов’язків яких належить забезпечення виконання (або виконання) заходів пожежної безпеки. Метою проведення навчання є підвищення загальних пожежно-технічних знань посадових осiб, навчання їх правилам пожежної безпеки з урахуванням пожежонебезпечних особливостей виробництва, більш глибоке ознайомлення з протипожежними заходами та діями в разі виникнення пожежі, напрацювання навичок використання наявних первинних засобів пожежогасіння.

Так, 11 грудня  представниками ПП «Вогнезахист» було провели практичні навчання з питань пожежної безпеки для колективу  Державного позашкільного оздоровчого закладу санаторного типу «Ровесник»

В ході навчання працівникам закладу було роз’яснено  протипожежні вимоги основних нормативно-правових документів, порядок дій персоналу  на випадок виникнення надзвичайної ситуації, в тому числі пожежі та ліквідації загорання на його початковій стадії та практично відпрацьовано порядок евакуації колективу. 

По закінченню присутнім розповіли, що адекватна реакція, елементарні знання правил пожежної безпеки та своєчасне оповіщення відповідних служб можуть зберегти життя та здоров’я людей, матеріальних цінностей, зменшити збитки у разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації.

 

 

 

 

 

Зимова відпочинкова зміна – 14.12.2017-27.12.2017

 

 Юний друже

 

 

І знову «Ровесник» чекає зустрічі  з тобою. Ти отримаєш незабутній відпочинок, про який мріє кожна дитина! На тебе чекають: квести, арт-майстерні, кріо-шоу, конкурси, творчі завдання,майстер-класи та багато інших цікавинок.

Щодня:

Активний зимовий відпочинок

Відпочинок на повітрі за будь-якої погоди

Розваги і дозвілля

Пізнавальний відпочинок

Зимові свята

 

Розміщення: діти проживають у  двоповерховому корпусі, в кімнатах по 3-4чоловіки.
У корпусі: кімнати для проживання і затишний хол, в якому вечорами діти збираються для спільного проведення дозвілля, або просто попити теплого чаю.
Харчування: п'ятиразове, висококалорійне, насичене вітамінами.
У щоденному раціоні дітей обов'язково присутні: свіжі фрукти, соки, збалансовані страви і різноманітні солодощі.

Повноцінне харчування є невід'ємною частиною оздоровлення і відпочинку в таборі.

Медицина: на території  закладу є пункт охорони здоров’я, оснащений сучасним обладнанням.

За станом здоров'я дітей цілодобово стежать досвідчені лікарі та медсестри.

Необхідні документи для поїздки :
1) довідка про щеплення;
2)
довідка про епідемічний стан;
3)
санаторно-курортна карта.

Чекаємовсіх бажаючих отримати заряд бадьорості на цілий рік!